Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmetini kırmadan robotla pimaş açma  yapan firmamız tuvalet Banyo ve klozetlerde oluşan tıkanmaları sorunsuz ve tadilat gerekmeden açmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile tıkanmaya sebebiyet veren cismi tıkanıklık açma robotu ile sadece 20 dakika gibi kısa bir sürede kırmadan dökmeden açmak artık çok kolay..

Firmamız tıkanıklığa çözümü teknolojik cihazlar ile getirmektedir.

 

Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanmış Lavabo,Mutfak,Banyo,Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma hizmeti çok uygun fiyat avantajları ile burada…

Firmamız kameralı cihazları ile foseptik kuyusu görüntüleme kanalizasyon hattında çökme gibi oluşan tıkanmaları noktasal olarak tespit eder. Böylece sadece çökme yada sorunlu alan kırılır. Hem zamandan hem maddi olarak kazanım sağlarsınız..

 

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık AçmaMutfak ve Banyolarda sıklıkla görülen pimaş tıkanıklığı gibi sorunlar artık dert değil.

Kameralı tespit robotları ile hem su kaçaklarını noktasal olarak tespit etme hemde tıkanıklıkları noktasal olarak giderme hizmeti sunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

İstanbul su tesisatı sisteminde çeşitli nedenlerle sık sık su tesisatı arızaları meydana gelmektedir. Su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaların bir kısmı elde olmayan nedenlerden dolayı ortaya çıkarken büyük bir çoğunluğu da bilinçsizce yaptığınız davranışlardan dolayı ortaya çıkmaktadır. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde yaptığınız bilinçsizce işlemler nedeniyle kısa süre içerisinde meydana gelen tıkanıklık sorunu, tesisat sisteminde bilinen en zorlu sorunlardan biridir. Özellikle meydana geldiği yer itibari ile sizleri bir hayli uğraştıran ve hepinizin korkulu rüyası haline gelen tıkanıklık sorununa erken müdahale etmediğiniz durumlarda sağlık açısından da sizleri sıkıntıya düşürmektedir.
Sürekli temiz kalması gereken ve sağlık, hijyen gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşıladığınız bu bölümlerde meydana gelen arızalar hayatınızın olağan akışını da bozmaktadır. Özellikle umumi tuvalet gibi yerlerde daha sık yaşanan bu problem salgın hastalıklara davetiye çıkaracağından erken müdahalede bulunmanız oldukça önem arz etmektedir. Tamiri sırasında uzmanlık gerektiren bu problemler alanında uzman bir firma tarafından yapılmalıdır. Erken müdahale etmek için eskiden yaptığınız en büyük yanlış yapı marketlerden aldığınız lavabo açıcılardı. Kısa vadede çözüm gibi görünen lavabo açıcılar kısa süre içerisinde daha ciddi problemlere yol açacağından bu işlemi uygulamanız oldukça tehlikelidir. Tamamı kimyasal olan lavabo açıcıların üzerine uyguladığınız sıcak su, plastik olan borunuzu eriteceğinden sizlere daha fazla masraf çıkaracaktır.
Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz tıkanıklık sorunu için alanında uzman bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Eski usul tekniklerle tıkanıklık tespitini kırarak ve dökerek gerçekleştiren firmalardan uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve sizlere % 100 garanti vererek hizmet sağlayan İstanbul tıkanıklık açma firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Alanında bilgi ve tecrübe sahibi tıkanıklık açma ustaları ile meydana gelen en zorlu tıkanıklıklarda bile sizleri ekstra masrafa sokmayan firmamız, kamera ve robot yardımı ile önce tıkanıklığı görüntüler ardından, tamir sürecini başlatır. Kamera ile noktasal olarak tıkanıklığa neden olan katı cismi görüntüleyen firmamız, ardından ucu sivri bıçaklı robot yardımı ile tıkanıklığa neden olan katı cismi parçalayarak, su akışınj normale çevirir. Son olarak basınçlı su ile borularınızın içini yıkayan tesisat ustalarımız, kirli suyu dışarıya akıtarak borunuzu ilk gün ki gibi tertemiz yapar. Firmamız uygun fiyatlar ile maksimum hizmet anlayışı nedeniyle İstanbul’un en çok tercih edilen tıkanıklık açma firması olmuştur.

 

 

Tıkanıklık Nasıl Açılır ?

Yapı sistemi içerisinde çeşitli nedenlerle meydana gelen su tesisatı sorunlarının başında gelen tıkanıklık sorunları, bilinçsizce yaptığınız hareketler sonucu ortaya çıkmaktadır. Bilinçsizce ev ya da işyerinizdeki, mutfak, banyo veya tuvaletlerine attığınız yabancı cisimler, tıkanıklığa neden olmaktadır.
Tıkanıklık açma işlemi uzmanlık gerektiren bir süreç olduğundan yardım almadan bu sorunu tamir etmeniz mümkün sayılmamaktadır. Özellikle meydana geldikleri yer bakımından sizleri oldukça zor duruma sokan tıkanıklık sorunu eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelmektedir. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde sık sık ziyaret ettiğiniz alanlarda meydana gelen bu problem, sizleri sağlık açısından da olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle tıkanıklık sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, alanında uzman firmalar tarafından yardım almanız gerekmektedir. Alanında uzman tıkanıklık açma servisleri, en zorlu katı cismi bile kısa süre içerisinde parçalayarak su akışını tekrar normale çevirebilmektedir.
Banyo lavabosuna attığınız kıl, tüy, mutfak lavabosuna attığınız yemek artıkları ve katı yağlar, tuvalete attığınız bebek bezi, havlu, peçete gibi cisimler tıkanıklığa yol açtığından, pimaştaki tıkanıklığı anlar anlamaz yaptığınız ilk işlem, yapı marketlerden aldığınız kimyasal lavabo açıcıları uygulamak olurdu. Her defasında tıkanıklık açma için yaptığınız bu işlem oldukça tehlikeli ve yanlıştır. Kimyasal lavabo açıcıların üzerine sıcak su uygulaması yapıldığından, plastik olan su borularınız kısa süre içerisinde eriyerek, ortaya çok daha ciddi sonuçlar çıkarmaktadır. Alanında uzman ustaları ile teknolojideki gelişmeleri harmanlayan firmamız, en zorlu tıkanıklıkları bile dakikalar içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Bilim insanlarının tıkanıklık açma işlemi için özel olarak ürettikleri kamera ve robotları kullanan firmamız, tıkanıklık açma işlemi uygularken evvela, tıkanıklığa neden olan katı cismi kamera ile tespit ederek sizlere de göstermektedir. Kamera ile yabancı cismi görüntüleyen firmamız, ucu sivri bıçaklı olan robot adı verilen cihaz ile cismi parçalayarak su akışını normale çevirir. Boru içerisinde parçalanan katı cismin parçalarını basınçlı su ile dışarıya akıtarak sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunar. Firmamız sizlere sağladığı bütün bu hizmetleri garanti kapsamı içerisinde sağlarken, aynı gün servis imkanı da sizlere sunmaktadır.

Share