Su tesisatı arıza tespiti İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan inşaatlar alt yapı sistemine zarar vermektedir. Zaten nüfus oranına göre yetersiz kalan alt yapı sisteminde son zamanlarda artan inşaatlar ile birlikte ciddi tesisat sorunları ortaya çıkmaya başlamıştır.
Su tesisatı arızalarını tespit etme  kaçaklar eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelmekteydi.

Tarihi yapılarda kullanılan su tesisatı sisteminin zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu oluşan bu sorunlar, ciddi su tesisatı sorununa neden olmaktaydı.

 

Son zamanlarda İstanbul’da artan nüfus oranına bağlı olarak yapılan yeni binalarla birlikte kaçaklarda artış var. Kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim nedeniyle yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır. İnsan gücüne bağlı olarak tamir edilen su tesisatı arızaları sizlere daha fazla masraf çıkarmaktadır.

Kırmadan Su Tesisatı Arıza Tespiti 95TL

Elde olmayan teknolojik aletler nedeniyle gözle görünmeyen su borularında oluşan arızaları tespit ve tamir edebilmek için öncelikle su borularının üzerindeki beton ve seramikler kırılırdı.  Rastgele kırma dökme işlemi ardından arızalı olan su borusu tespit edilir ve ardından tamir işlemi gerçekleştirilerek sizlere rahat bir nefes aldırılırdı.

Su tesisatı arızalarının tamamı ciddi ve erken müdahale isteyen sorunlar olduğundan, alanında uzman su tesisatçı ustaları ile bu soruna müdahale etmenizde yarar vardır.  Gözle görünmeyen su borularındaki arızaları tek başınıza tespit etmeniz mümkün değildir.

Su tesisatçı ustaları ile anlaşırken uygulayacakları yöntemi iyi araştırmanızda da yarar olacaktır.

Eski usul teknikleri kullanan amatör su tesisatçı ustaları kırma dökme işlemi yapacağından sizlere tespit ve tamir sonrası bir hayli iş çıkarmaktadırlar.
Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen su tesisatı arızaları, günümüzde gelişen teknolojik cihazlar sayesinde ortadan kalkmıştır.

En Uygun Fiyat Garantisi

İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı arızalarını tespit eden su tesisatçı firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunan firmamız, İstanbulluların gönlünde taht kuran su tesisatçı firmasıdır.
Alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarımız ile en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktayız.

Minimum su kaçağı tespiti fiyatları ile maksimum hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veren su tesisatçı firmamız, sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Share