Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ? Ev, iş yeri, okul, hastane, AVM gibi suyun geçtiği her türlü yapıda su tesisatı sorunları görülmektedir. Su tesisatı sorunları yapı sistemi içerisinde meydana gelen istenmeyen sorunların başında yer almaktadır. Bunun nedeni ise, su borularının yer altında olması ve dolayısıyla tespit işleminde yapılan zahmetli işlemlerdir.


Su tesisatı sorunları içerisinde meydana gelen ve günlerce süren tespit işleminin ardından tamir edilebilen sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.

Eskiyen su boruları zaman içerisinde deformasyona uğrayarak borularda çatlamalara ve su sızıntılarına neden olmaktadır. Su sızıntıların neden olduğu su kaçaklarına erken müdahalede bulunmanız olası ciddi sorunların önüne geçmektedir.

Tespit işleminde bilgi ve deneyim gerektiren su kaçakları ile tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır. Bu nedenle alanında uzman bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.

Kaçak Tespitini Uzmanına Bırakın !

 

Su Kaçağı Kırmadan Nasıl Tespit Edilir ? İşi bilmeyen sokak aralarında amatörce hizmet veren su tesisatçı firmaları günümüz teknolojisinde yaşanan gelişmelere rağmen hâlâ eski usul yöntemleri kullanarak sizleri yormakta ve masrafa sokmaktadır.

 

Klasik yöntemler ile su kaçağı bulma işlemi sağlayan firmalar, gelişigüzel beton ve seramiklerinizi kırarak altında kalan su borularına ulaşmaya çalışır bu işlem esnasında çoğu kez sağlam olan su borusu da zarar görürdü.

Ayrıca kırma dökme işlemine bağlı olarak eviniz adeta savaş alanına dönerdi.

Günlerce süren bu işlem özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmişti. Bıraktığı işler itibariyle günlerce bütün plan ve programın iptal olmasına vesile olan bu yöntemi kullanan firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Kırılan yerlerin yeniden onarılması, molozların atılması ve temizlik gibi teferruatlar sizleri hem maddi hem de zaman açısından oldukça masrafa sokmaktadır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tamir ederek sizleri büyük dertlerden kurtarmaktadır.

 

Eskiden günlerce süren tespit işlemini akustik dinleme adlı cihaz ile dakikalar içerisinde gerçekleştiren ve noktasal olarak tamir işlemi gerçekleştiren tesisatçı ustalarımız sizlere garantili hizmet vermektedir.
İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine sabit fiyat güvencesi ile hizmet veren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Share