Kombi Su Kaçağı Bulma ve Tamiri Servisi Profesyonel hizmet.  Kış aylarında artan soğukları kırmak için, ev, iş yeri, okul, hastane gibi yapılarda kullanılan ısınma sistemindeki peteklerde meydana gelen sorunlar sizlere zor anlar yaşatmaktadır.
Isınma sistemi içerisinde yer alan kalorifer peteklerinde zaman zaman kireç ve çamur tortularından dolayı sorunlar meydana gelmektedir.

Kombi Petek Su Kaçak Tespiti

Kombi Su Kaçağı Bulma ve Tamiri önemlidir. Kombi su tesisatı arızası yaşanmaması için bu nedenle her yıl düzenli olarak petek temizleme işlemi yaptırmanız şarttır.

Petek temizliği periyodik olarak yapılmadığı durumlarda, peteklerden istediğiniz verimi alamazsınız bu nedenle kombi derecesini yükseltmeye çalışırsınız.

Sizler kombi derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin, kireç ve çamur tortularından dolayı peteğiniz bir tarafı yanarken diğer tarafı yanmayacaktır.

Bu nedenle derecesini yükselttiğiniz, kombiniz sizleri sadece daha fazla masrafa sokacaktır.  Doğal gaz faturasındaki artışa rağmen eviniz tam olarak ısınamayacağından boşu boşuna fatura ödemiş olacaksınız.

Petek Temizliği Kaçak Oluşumlarına Engel

Petek temizleme işleminde yapılan en büyük yanlış, kombi bakımı ile karıştırılmasıdır.

Her yıl düzenli olarak yaptırdığınız kombi bakımı tek başına yeterli olmayacağından, petek temizleme işlemi yaptırmanız gerekmektedir.

Petek temizleme işlemi ciddi bir problem olduğundan tek başınıza bu problem ile başa çıkmanız mümkün değildir.

Alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı firmalarından alacağınız yardım sayesinde kısa süre içerisinde kurtulabileceğiniz bu problemden, yardım alacağınız firmanın uygulayacağı yönteminde katkısı büyük olacaktır.

Kombi Su Kaçağı Bulma ve Tamiri Eskiden petek temizleme işlemi yapan firmalar, ısınma sistemindeki bütün petekleri tek tek sökerek banyoya taşıyıp, banyoda tazyikli su ile yıkardı.

Kombi ile petek arasındaki ısı alışverişi sağlanırken, şebekeden gelen su kullanıldığından ve özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde kullanılan şebeke sularının kireçli olması sorundur.    Sorun olmasından dolayı petek aralarında tortulaşan kireçler tek başına tazyikli su ile ortadan kalkmazdı.

Dolayısıyla eski tekniklerin kullanıldığı yöntemlerde yapılan bu işlem randıman vermezdi. İstanbul petek temizleme firmamız, eskiden sizleri uzun süre uğraştıran ve çözüm olmayan işlemlerin tamamını ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız, petek temizliğini kimyasal ilaçlarla gerçekleştirerek en zorlu kireçleri bile kısa süre içerisinde kaldırarak sizlere % 100 garanti vermektedir.

 

Alanında uzman petek temizleme ustalarımız kireçleri, kökünden söktükten sonra tekrar ilaçlı basınçlı su ile petekleri sökmeden içini yıkar ve kirli suyu dışarıya akıtır.
Kombi Su Kaçağı Bulma ve Tamiri Eskiden günlerce süren bu işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştiren firmamız, geniş kadrosuyla sizlere aynı gün içerisinde hizmet de vermektedir. Sizlere bir telefon kadar yakın olan İstanbul petek temizleme firmamız, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayarak sizlere sabit fiyat garantisi de vermektedir.

Share