Kırmadan robotla pimaş açma İstanbul su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların başında tıkanıklık sorunu yer almaktadır.

Tıkanıklık eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisinde oluşan sorunların birçoğu elde olmayan nedenlerle gün yüzüne çıkarken, tıkanıklık sorunu sizin bilinçsizce yaptığınız işlemler sonucu meydana gelmektedir.

Tıkanıklık Nasıl Oluşur ?

Tıkanmış pimaşlar genellikle kendimizin hatası ile ortaya çıkar. Gider hattına atılan yabancı cisimler bunlara ilk örnektir.

Nadiren pimaş hattında çökme gibi sebeplerden dolayıda tıkanıklık oluşmaktadır.

Çöpe atmanız gereken katı ve yabancı cisimleri, lavabolara atmanız sonucunda ortaya çıkan tıkanıklıklar sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan büyük zararlara uğratmaktadır.
Özellikle suyun yoğun olarak kullanıldığı bölümlerde meydana gelen tıkanıklık sorunu sizleri sağlık açısından da tehlikeye sokmaktadır.

Sürekli temiz kalması gereken banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarına erken müdahalede bulunmanız gerekmektedir.


Çeşitli ihtiyaçlar için gün içerisinde sık sık ziyaret edilen bu alanlarda meydana gelen arızalar hayatınızın olağan akışını da bozmaktadır.

Her ne sebeple meydana gelirse gelsin erken müdahale de bulunmanız gereken tıkanıklıkla. Banyoya attığınız kıl, tüy sabun kalıntıları, mutfak lavabosuna döktüğünüz yemek artıkları ve katı yağlar, tuvalete attığınız, bebek bezleri, havlu, kâğıt gibi cisimler neden olmaktadır.

Kırmadan Pimaş Açma

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle bilinçsizce yaptığınız işlemlerden biri de lavabo açıcı kullanmaktı.
Yapı marketlerden aldığınız lavabo açıcılar tamamen kimyasal madde içerdiğinden ve üzerine sıcak su uygulandığında, plastik olan su borularınız zarar verir. Uzun vadede sizlere daha fazla masraf çıkarmaktaydı.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran İstanbul tıkanıklık açma servisi. Diğer sorunlarda olduğu gibi bu sorun karşısında da sizlerin yanında yer alarak sizleri kısa süre içerisinde minimum masraf ve zahmet ile bu sorundan kurtarmaktadır.
Teknolojinin son harikası olarak adlandırılan kamera ve robot yardımı ile eskiden günlerce süren zahmetli işleri kısa bir süre içerisinde gerçekleştiren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Kamera ile noktasal olarak kaçak tespiti ve tıkanıklık tespit edilen yabancı cismi, ucu bıçaklı olan robot ile parçalayan su tesisatçı firmamız.  Su akışını normale çevirdikten sonra pimaşlarınızı basınçlı su ile yıkayarak parçalanan maddeyi borudan tamamen söküp atar.

Sizlere sağladığı bütün bu işlemleri garantili bir şekilde gerçekleştiren firmamız aynı gün içerisinde sizlere servis olanağı da sağlamaktadır.

Firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Share