Kameralı Su Borusu Kaçak Tespit Servisi

Kameralı Su Borusu Kaçak Tespit Servisi su tesisatındaki su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak bulur kısa sürede onarımını yaparız.

Su kaçağı sorunu eski yeni demeden her türlü binada açığa çıkan ciddi tesisat sorunlarının başında yer almaktadır.
Eskiden hepinizin başından geçmiş olan bu problem, son zamanlarda yeni binalarda da meydana gelmeye başlaması ile birlikte hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Elde olmayan nedenlerle meydana gelen bu problemlerin tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli ve masraflı geçmektedir.  Su borularının gözle görünür olmaması nedeniyle meydana gelen en ufak bir su sızıntısında bile sizlere oldukça ciddi masraflar çıkmaktaydı.
Eskiden bütün tesisat firmaları, Kameralı su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirirken su borularına ulaşmak için üzerindeki beton ve seramikleri rastgele işlemler ile kırıp dökerdi.

 

Gelişigüzel kırılıp dökülen yerlerin altındaki sağlam olan su boruları da zarar gördüğünden bu işlem sizlere hem para hem de zaman kaybettirmekte idi.

Su kaçağı tamiri uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan tek başınıza başa çıkmanız mümkün değildir.

Kameralı Su Kaçak Tespit Servisi Ev ya da iş yerinizdeki duvarlarda ıslaklık, kabarma, parkelerde şişme, kombi barında sürekli düşüş ve su faturalarında fahiş artış gözlemliyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. İstanbul su kaçağı bulma firmamızı aramanız gerekmektedir.

Kameralı Su Borusu Kaçak Tespit Servisi İstanbul

Erken müdahale ile olası ciddi problemlerin de önüne geçebileceğin izden, vakit kaybeden firmamızı aramanız gerekmektedir.

Erken müdahale edilmeyen su kaçakları özellikle apartman dairelerinde meydana geldiğinde alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızacağı için daha çok masrafa ve zahmete girmenize neden olmaktadır.
Firmamız teknolojideki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi nasıl yapılır ?

Gerçekleştirmektedir, bu nedenle sizleri eski usul tekniklerin bıraktığı zararları bırakmaz.
Eski usulde rastgele kırma dökme işlemine bağlı olarak, oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlemleri gibi ayrıntılar sizleri hem maddi hem de manevi olarak zora sokardı.

Firmamız akustik dinleme adı verilen cihaz ile en zahmetli su sızıntısını bile ses çıkarmadan dakikalar içerisinde gerçekleştirerek sizlere garanti vermektedir.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sağlayan firma. Minimum fiyat ile maksimum hizmet politikası nedeniyle İstanbulluların en çok tercih ettiği su kaçağı bulma firması olmuştur.

Firmamızı iletişim bölümündeki numaralardan arayarak detaylı bilgi ve randevu oluşturabilirsiniz.

Share