İstanbul Petek Temizliği

İstanbul Petek Temizliği  Petek temizleme işlemi her yıl periyodik olarak yapılması gereken önemli bir işlemdir.
Petek temizleme işlemi düzenli olarak yapılmadığı durumlarda, kışı soğuk ve yüksek gelen doğal gaz faturaları ile geçirmek zorunda kalırsınız. Peteklerin izin bir tarafı yanıp diğer tarafı yanmıyorsa petek temizleme zamanı gelmiş demektir. Petek temizleme işlemi çoğu kez kombi bakımı ile karıştırılmaktadır.

En Uygun Fiyata Temizlik ?

Bu nedenle her yıl düzenli olarak kombi bakımı yaptırır petek temizliğini yaptırmazsınız. Ancak petek temizliği ile kombi bakımı birbirinden farklı işlemler olduğundan tek başına yaptırdığınız kombi bakımı sizlere bir fayda vermemektedir.


Kış aylarında ısınmak için sarıldığınız kalorifer peteklerinde tıkanıklıktan dolayı istediğiniz ısıyı alamazsınız.

Ev ya da iş yerinizi ısıtmak için, kombi derecesini yükseltmek zorunda kalırsınız. Petek temizliğini yaptırmadığınız sürece kombi derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin, istediğiniz ısıyı alamayacaksınız.

Petek temizliği nasıl yapılır ? Sadece boş yere yüksek gelen doğalgaz faturası ödemek zorunda kalırsınız. Petek temizleme işlemi ciddi bir problem olduğundan tek başınıza mücadele etmeniz pek de mümkün değildir.
Eskiden yardım aldığınız petek temizleme firmaları, klasik yöntemler uygulayarak günlerce süren yorucu işlemler yapmaktaydı.

İstanbul Petek Temizliği Servisi

Peteklerinizi tek tek söküp, banyoya taşıyan ustalar banyoda tazyikli su ile peteğinizi yıkamaktaydı.

Petek aralarında şebeke suyundan dolayı oluşan kireç tortuları, su ile geçmeyeceğinsen bu işlemden tam olarak randıman alamazdınız. İstanbul petek temizleme firmamız, çağa uygun tekniklerle % 100 garantili ve çözüm odaklı hizmetleri ile petek temizliğinizi gerçekleştirmektedir. Tek bir peteğinizi bile sökmeden, kimyasal ilaçlarla petek aralarındaki kireç ve çamur tortularını temizleyen tesisat ustalarımız, sizleri özlediğiniz sıcaklığa kavuşturmaktadır.

PETEKLERDE SU KAÇAĞI VARSA KOMBİ SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİMİZİ ARAYINIZ.. Kimyasal ilaçlarla petek aralarındaki çamur ve kireç tortularını söken firmamız, son olarak tazyikli ilaçlı su ile peteklerinizin içini yıkayarak kirli suyu dışarıya akıtır.

İstanbul Petek temizliği fiyatları Firmamız aracılığıyla gerçekleştireceğiniz bu işlem nedeniyle doğal gaz faturanızda % 40 varan düşüş gözlemleyeceksiniz. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sunan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Detaylı bilgi edinmek, evinizde özlediğiniz sıcaklığa düşük gelen doğal gaz faturaları kavuşmak için lütfen iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturun.

Share