Kırmadan İlaçla Su Kaçağı Tamiri İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan nüfusa bağlı olarak oluşan barınma ihtiyacını gidermek için yapılan yüksek binalar beraberinde bazı ciddi problemleri de getirmektedir.
Yeterince sağlam olmayan ve nüfus yoğunluğunu kaldırmayan İstanbul altyapı sisteminin üzerine yapılan yeni yüksek binalar daha ciddi su tesisatı arızalarını meydana getirmektedir.
Su tesisatı sorunu denince akla ilk gelen sorun, su kaçaklarıdır. Su kaçakları elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle eskiden meydana geldiğinde hepinizin tüyleri diken diken olurdu.

 

Daha önceden de yaşadığınız ve hayatınızın adeta kâbusu haline gelen su kaçakları daha çok eski binaların banyosunda meydana gelmektedir.

 

Son zamanlarda eski yeni dinlemeyen su kaçakları yeni binaların farklı bölümlerinde de görülmeye başlanmıştır.

Kırmadan İlaçla Su Kaçağı Tamiri 1 Yıl Garantili

Su kaçakları probleminde sizleri en fazla uğraştıran konu, su kaçağı tespitidir. Gözle görünmeyen su borularındaki patlamaları tespit etmek, tamir etmekten daha zor bir hâl almaktadır.

Bu nedenle su kaçağı tespit ve tamir işlemi tek başınıza yapacağınız bir işlem olmaktan çıkmaktadır.

İnsan gücüne dayalı tespit ve tamir işlemlerinde rastgele kırma dökme işlemi yapıldığından sizlere daha fazla masraf çıkmaktaydı. Gelişigüzel kırılan yerlerin altında sağlam olan su boruları da çoğu kez hasar görür ve tespit işleminde yaptığınız masraflar katlanmaktaydı.

 

Su kaçağı problemi oldukça ciddi bir sorun olduğundan nerede ve ne şekilde meydana gelirse gelsin erken müdahale etmeniz gerekmekteydi.

Erken müdahale edilmeyen su kaçakları, kısa süre içerisinde betonunuzu çürüterek daha ciddi yapısal sorunlara neden olacaktır.
Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen kırma dökme işlemi sonucu bütün plan ve programları alt üst eden eski usul tekniklerin tamamı tarihe karışmıştır.
Her geçen gün insan hayatını biraz daha iyileştiren bilim insanlarının son harikası hiç kuşkusuz su tesisatçı firmalarının işine yaradı.

Su sesine karşı duyarlı akustik dinleme adı verilen teknolojik cihaz ile en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tespit eden İstanbul su kaçağı bulma servisimiz, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis imkanı sunarak sağladığı bütün işlemleri garanti vererek yapmaktadır.

Share