Hakkımızda

Hakkımızda kısaca 1994 Yılında bu yana Su tesisat sektöründe hizmet veren firmamız Teknolojik su tesisatçısı hizmeti vermektedir.

Hakkımızda

İstanbul gibi büyük kentlerde son dönemlerde artan nüfus hiç kuşkusuz ortaya barınma sorununu da çıkarmıştır.

Her geçen gün artan göç ile beraber ortaya çıkan barınma ihtiyacının karşılanabilmesi için yapılan yüksek binalar beraberinde bazı altyapısal sorunları da getirmiştir.
Nüfus yoğunluğu göz önüne alındığı zaman, zaten yetersiz olan altyapı sisteminde oluşan ve sık sık meydana gelen su kaçakları son zamanlarda daha da artış göstermiştir.

Eski yeni dinlemeden her türlü yapıda görülen ve özellikle ev ve iş yerinizin banyosunda karşılaştığınız su kaçakları.

Sizleri hem maddi açıdan hem da zaman açısından oldukça yormaktaydı.
Elde olmayan nedenlerle meydana gelen su sızıntısı sorunları, eskiyen su borularının zaman içerisinde deformasyona uğramasıyla birlikte ortaya çıkan su sızıntıları neden olmaktadır.

Kırmadan Çözüm

Su borularının üzeri korunması amacıyla beton ve seramikler ile örtülü olmasından dolayı, meydana gelen en ufak sorunda bile eskiden kırma dökme işlemi uygulanmaktaydı.

 

Firmamız bu konuda kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini uygun fiyatlar ile yapmaktadır.
Adına klasik yöntem denilen teknikte meydana gelen en ufak sorunda bile, gelişigüzel kırma dökme işlemi uygulanırdı.

Bu işlemden ötürü çoğu kez sağlam olan su boruları da zarar gördüğü için masraflarınız katlanırdı.
Yeni binalarda kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğimden dolayı da meydana gelebilen su kaçaklarında sizleri uğraştıran en önemli işlem, tespit işlemidir.

 

 

Cihazla Noktasal Tespit

 

Kaçak Tamiri işleminden daha zahmetli olan tespit işlemini alanında uzman bir su tesisatçı firması aracılığıyla yaptırmanız gerekmektedir.

Uzmanlık isteyen bir konu olan kameralı cihazla su kaçağı bulma işlemini tek başınıza gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

 

İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile çalışan ve uyguladığı profesyonel yöntemler ile adeta göz dolduran İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisi.

Diğer tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi bu konuda da sizlerin yanında yer alarak, kısa süre içerisinde sizi bu sorundan kurtarmaktadır.

Kameralı Görüntüleme Cihazları ile Kısa Sürede Tamir İmkanı

Tıkanan gider pimaşları pis kokulara ve taşmalara sebebiyet verir. Firmamız bu konuda sizlere kırmadan kanal açma ve basınçlı pimaş yıkama hizmeti sunmaktadır.

Kış aylarında ısınma problemleriniz için de cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti sunmaktayız.
Teknolojinin son harikası olan su sesine karşı hassas ve ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme adı verilen cihazlar kullanırız. Bunların sayesinde en zorlu sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelen firmayız.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayarak sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Share