Gizli Su Kaçaklarını Bulma Cihazları

Gizli Su Kaçaklarını Bulma Cihazları ile hizmet veren firmamız noktasal tespit yapmaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve önüne geçilmesi neredeyse mümkün olmayan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.

Su kaçağı NEDİR ?  su sızıntısı problemi eskiyen ya da tahribata uğrayan su borularının su sızıntısı yapması ile meydana gelmektedir. Bu nedenle önüne geçmek güçtür ancak profesyonel bir yardım ile minimum hasarla bu sorundan kurtulmak sizin elinizdedir.

Gizli Su Kaçaklarını Bulma Cihazları İle Tespit Yaptırın !

Eskiden elde olmayan teknik donanımlardan dolayı su kaçaklarında insan gücüne bağlı olarak tamir işlemi gerçekleşirdi. Bu sebepten hem uzun süren günler hem de oldukça masraflı işlemler uygulanırdı.

Üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularında meydana gelen sızıntıları tespit etmek için gelişigüzel kırma dökme işlemi uygulayan firmalar, sorunu tespit ettikten sonra tamirini gerçekleştirir ancak bu işlem sonrası özellikle ev hanımlarını üzen işler kalırdı.

Klasik yöntemler ile su kaçağı bulma hizmeti sağlandığında rastgele kırma dökme işlemi uygulandığından, tamir sonrası oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işleri gibi teferruatlar özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Bu nedenden çoğu kez su kaçağı sorunu ev hanımlarınca görmezden gelinmektedir. Su kaçaklarına ne kadar erken müdahalede bulunursanız o kadar az zararla kurtulursunuz. Çünkü su kaçakları zaman içerisinde betonu çürüterek bazı yapısal sorunlara da neden olmaktadır.

Su Akıntısı Bulma 95TL

Duvar diplerinde biriken su sızıntıları duvarlarda ıslaklık, parkelerde şişme, evde keskin rutubet kokusuna, kombi barının sürekli düşmesine ve su faturasında ciddi artışlara neden olmaktadır. Su sızıntısından dolayı, su vanaları kapalıyken bile su sayacı hızla dönmeye devam etmekte ve faturanızı şişirmektedir.
Yukarıda saymış olduğumuz sorunlar ile karşılaşmamak ve elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su kaçaklarından minimum masrafla kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden su kaçağı bulma servisimizi aramanız gerekmektedir.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan İstanbul noktasal su kaçağı bulma firmamız, en zorlu sorunları bile akustik dinleme adlı cihaz ile kısa bir süre içerisinde tespit eder ardından alanında uzman su tesisatçı ustalarımız sayesinde kısa süre içerisinde tek bir seramiğin altında tamir işlemi gerçekleştirilmektedir.

Firmamız sizlere % 100 garantili hizmet sağlamaktadır.

Share