Garantili Kaçak Tespiti Bilim ve teknoloji alanındaki ilerlemeler sayesinde yapınızdaki en zahmetli ve masraflı sorunları bile dakikalar içerisinde ortadan kaldıran firmamız, sizlere garanti de vermektedir.
Eskiden, ev ve iş yeri gibi yapılarda oluşan su tesisatı arızaları sizleri hem maddi hem de manevi olarak zor duruma düşürmekteydi. Bunun nedeni ise, bilim ve teknoloji alanındaki yetersizliklerden kaynaklanmaktaydı.

Teknolojik Cihazlı Tespit ile Garantide Olun !

Su akıntısı nasıl  bulunur ? Teknolojik cihazların yeterli olmaması nedeniyle meydana gelen en ufak sorunlarda bile su borularının üzerindeki beton veya parkeler kırılarak tespit işlemi yapılırdı. Su tesisatı sistemi içerisinde yer alan su borularının yer altında olması nedeniyle, tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi.
Kırmadan su kaçağı tamiri Nasıl Yapılır ? Beton ve parkelerin kırılması sonucu oluşan arıza tespit edildikten sonra tamiri gerçekleşir ve rastgele gerçekleşen bu işlemler nedeniyle hem sağlam olan yerlere de zarar verilir hem de arızalı olmayan su boruları da deforme edilirdi. Her yönüyle sizlere zorluk çıkaran bu problemler neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmişti.

 

Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle, katlandığınız bu sorunlar günümüzde tarihe karışmıştır.

Tespiti sırasında yapılan zahmetli işler nedeniyle, uzmanlık isteyen tamir işlemini tek başınıza gerçekleştirebilmeniz pek mümkün değildir.

Bu nedenle alanında uzman bir su tesisatçı firmasından yardım almanız sizlerin yararına olacaktır. Bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı firmaları, eski teknikleri kullanmadan en zahmetli sorunları bile teknolojik cihazlar sayesinde, çabucak tespit eder.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespiti nasıl yapılır ?     Kaçak tespiti ve ardından tamir işlemi gerçekleştiren firmamız, diğer bütün sorunlarda olduğu gibi su tesisatı sorunları karşısında da sizlerin yanında yer almaktadır. Firmamız alanında bilgi ve tecrübe sahibi olan su tesisatçı ustaları ile çalışarak sizlere % 100 garantili hizmet sunmaktadır.
Fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmayan firmamız, sizleri tanıştıracağı yöntem sayesinde rahat bir nefes alacaksınız.

Sektöründe adından sıkça söz ettiren su tesisatçı firmamız, uyguladığı basit işlemler nedeniyle İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur.

Geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götüren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Arıza tamirini garanti vererek tamir eden firmamız, aynı gün servis olanağı da sizlere sunmaktadır.

Share