Dış Mekan Toprak Altı Su Kaçağı Tespiti

Dış mekan toprak altı su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız tüm semtlerde hizmet vermektedir.

Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen su kaçakları son zamanlarda yeni binalarda da kendini göstermeye başlamış ve özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su kaçakları neredeyse her türlü yapıda meydana geldiğinden, tüyleri diken diken eden ciddi bir tesisat sorunudur.

Dış Mekan Bahçe Su Kaçağı Tespiti

Özellikle tespit işleminde uygulanan zahmetli işlemlerden dolayı birçok kez bu sorun görmezden gelinmeye çalışılmıştır.

Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı meydana gelen en ufak su sızıntılarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi yapıldığından eviniz adeta harabeye dönerdi  Minimum sorun maksimum zarar ile sonuçlanırdı.
Su borularının korunması amacıyla üzerine dökülen beton veya seramikler, tespit işlemini zor hale getirmektedir.

Su kaçağı bulma ve tamir işlemi uzmanlık gerektiren bir durum olduğundan tek başınıza bu sorun ile başa çıkmanız mümkün değildir.

Bu sebepten alanında uzman ve deneyim sahibi olan İstanbul su tesisatçı firmamız ile iletişime geçmeniz sizlere fayda sağlayacaktır.

Klasik yöntemlerden uzak, daha profesyonel hizmet sunan firmamız, sizleri en zorlu su kaçaklarından bile kısa süre içerisinde kurtarmaktadır.

Eskiden teknolojideki cihazların yetersiz olmasından kaynaklı olarak insan gücüne bağlı olarak tespiti ve tamiri gerçekleştirilen arızalı su boruları firmamız sayesinde kısa süre içerisinde tamir edilmektedir.

Tek bir seramiği bile kırmadan noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması haline gelmiştir.

Kırmadan Toprak Altı Su Kaçağı Tespiti

Gelişigüzel kırma işlemi uygulayarak sizleri günlerce süren temizlik, molozların atılması ve yeniden tamir gibi işlerle uğraştıran klasik yöntemlerden uzak. Uzman Teknikler uygulayan firmamız en zorlu su kaçaklarınızı bile teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit etmektedir.

Cihazla Noktasal Tespit 95TL

Akustik dinleme adı verilen cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile noktasal olarak tespit eder. Üstelik akustik dinleme adlı cihaz ses çıkarmadan çalıştığından ne sizi ne de komşularınızı rahatsız etmez, bu nedenle günün herhangi bir saati için randevu talep edebilirsiniz.

İstanbul su tesisatçı firmamız, bir seramiğin altında kaçak tamir işlemi gerçekleştirerek sizlere sağladığı bütün hizmetlerden dolayı da garanti vermektedir.

Alanında uzman ekibi ile aynı gün servis olanağı da sunmaktadır.

Share