Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar su kaçağı tespiti teknolojik su tesisat firmamız alanında uzman su kaçağı bulma ustaları ile ev iş yeri ofis dış ortam gibi alanlarda oluşan su kaçaklarını kırmadan kameralı cihazlar ile tespit ederek tamir yapmaktadır.

Avcılar bölgesi en iyi tesisat onarım firmalarından olan Marmara tesisat işle kısa sürede kaçak su sorunundan kurtulabilirsiniz.

Avcılar su kaçağı bulma ve tamir etme işlemleri 1 yıl Marmara tesisat tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti 89TL

En uygun kaçak tespiti fiyatı için bize ulaşın. 89 TL su kaçağı bulma fiyatına tamir dahil değildir. Banyo mutfak tuvalet su kaçaklarının kırmadan cihazla bulunması ve tamir edilmesinde üstün hizmetler sunan sertifikalı tesisat ustalarımız ile tanışmaya hazır olun.

Avcılar En İyi Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tamiri 

Tesisat alanlarında oluşan su kaçağının oluşmasında belirli nedenler vardır. Kalitesiz su borusu yanlış yapılan tesisat döşemesi su kaçağına sebebiyet verebilir.

Kaçağın Tespit Edilmesi Ne Kadar Sürer ?

Kaçaklar kısa sürede teknolojik cihazlar ile tespit edilebilir. Fakat pis su kaçaklarının tespiti süresi biraz zaman alabilir. Kamera salınarak bulunan bu kaçaklar genel olrak gider borularında oluşan çatlaklardan dolayı meydana gelen su kaçaklarıdır.

Kaçak Tespiti Cihazlarımız 

Firmamız Marmara tesisat kameralı su kaçağı bulma cihazı noktasal kaçak tespit cihazı kullanarak kaçakların tespitini yapar.

Su Kaçağının Tamir Edilmesi

Su kaçağı tamirini kırmadan ve tek fayans kırarak yapıyoruz. Kırmadan ilaçlı su kaçağı tamiri sadece sıcak su tesisatı kombi peteklerde yapılmaktadır. Temiz su tesisatı kaçaklarının en garantili yolu kırarak borunun tamir edilmesi ile gerçekleşmektedir.

 

Share