Alt Komşuya Akan Suyu Bulma ve Tamir Etme

Eskiden sizleri bir hayli uğraştıran ve elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı uzun süren işlemlerin ardından tespit ve tamir edilen su tesisatı arızaları günümüzde tarihe karışmıştır. Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle meydana gelen en ufak su tesisatı arızası bile uzun süren işlemlerin ardından tamir edilmekteydi.
Eski yeni demeden her türlü yapıda çeşitli nedenlerle ortaya çıkan ve sizleri uğraştıran su tesisatı arızaları özellikle ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmiştir. İnsan gücüne dayalı tespit ve tamir işleminden günlerce süren kırma dökme işlemi yapılacağından, ev adeta savaş alanına dönmektedir. Su borularının üzeri beton ve seramiklerle kaplı olmasından dolayı, meydana gelen su tesisatı arızalarının tamir işlemi uzmanlık gerektirirdi. Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz bu arızalar karşısında alanında uzman bir su tesisatçı firmasından yardım almanız gerekmektedir. Elde olmayan cihazlardan dolayı çağırdığınız su tesisatçı ustası, rastgele beton ve fayanslarınızı kırarak altından arızalı olan su borusunu tespit etmeye çalışır. Arızalı su borusu tespit edildikten sonra tamiri gerçekleştirilirken, biliniyor ki su tesisatı arızlarının tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir.
Su tesisatı arızalarının tamamı ciddi arızalar olduğundan erken müdahale etmenizde büyük önem taşımaktadır. Çoğu kez yapılan zahmetli işlemlerden dolayı görmezden gelinen su tesisatı arızaları, ortaya çok daha ciddi sorunlar çıkarmaktadır. Görmezden gelinen su tesisatı arızaları kendiliğinden ortadan kalkmayacağından ve zaman içerisinde özellikle duvar diplerinde meydana gelen su sızıntıları alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızdıracağından komşunuzun yapısına da ciddi hasarlar verirsiniz. Sizden kaynaklanan ihmal yüzünden evi berbat bir hale gelen komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu doğru sizin evinizde alır. Ciddi tartışmalar yaşayacağınız komşunuzla aranızdaki ilişki de zedelenir.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi gerçekleştiren firmamız sayesinde artık su tesisatı arızalarından korkmanıza gerek yok. Teknolojinin son harikası olan cihazlar ile sizlere % 100 garantili hizmet sağlayan firmamız, İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur. Firmamız, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sunarken, sabit fiyat garantisi de vermektedir.

Share